DARČEK K 50 NARODENINÁM ❤️

50. narodeniny sú veľkou udalosťou. Pre túto príležitosť vieme vyrobiť originálne keramické darčeky na oslavu k 50. narodeninám pre hostí s trvalou, vysokovýpalovou potlačou, ktorá sa zatavuje pod sklovinu glazúry v keramických peciach nad teplotu 960°C. V ponuke máme rôzne tvary magnetiek a zvončekov, ktoré majú na vrchnej časti výrobku dierku, cez ktorú ručne uviažeme kvalitné taftové stuhy. Zvončeky majú uviazanú guličku /srdce/ a pekne zvonia.

Min. počet

Minimálny počet kusov na vytvorenie objednávky je 10 kusov z jedného druhu výrobku.

Výroba

Výroba jednej objednávky trvá približne 7-14 pracovných  dní od potvrdenia náhľadu potlače.

Platba

Na dobierku tovar neposielame. Objednávku môžete uhradiť platobnou kartou alebo priamym vkladom na náš účet.

Doprava

Cena za dopravu GLS kuriérom je 4,85€ . Pre objednávky nad 75€ je dopravné zadarmo. Dopravu zabezpečujeme iba v rámci Slovenska.

Keramické magnetky v tvare srdiečka na 50. narodeniny

Vyberte si z ponuky keramických srdiečok malých na 50. narodeniny pre hostí, vyberte si farbu výrobku, farbu stuhy a napíšte nám texty aké chcete mať zatavené pod sklovinou glazúry a my Vám ich vyrobíme. Alebo môžete využiť nášho návrhára a vytvoriť si grafický dizajn podľa Vašich predstáv.

Keramické magnetky v tvare štvorlístka na 50. narodeniny

Vyberte si z ponuky ručne vyrobených keramických štvorlístkov s magnetkou a originálnym návrhom pre ženu alebo muža na 50 narodeniny s trvalou potlačou zatavenou pod sklovinou glazúry.

Keramické magnetky v tvare podkovičky na 50. narodeniny

Vyberte si z ponuky keramických podkovičiek malých na oslavu 50. narodenín pre hostí, vyberte si farbu výrobku, farbu stuhy a napíšte nám texty aké chcete mať zatavené pod sklovinou glazúry a my Vám ich vyrobíme. Alebo môžete využiť nášho návrhára a vytvoriť si grafický dizajn podľa Vašich predstáv.

Keramické srdcia veľké s magnetkou k 50. narodeninám

Vyberte si z ponuky keramických sŕdc veľkých na oslavu 50 tky pre hostí a napíšte nám texty aké potrebujete mať na výrobku potlačené. V ponuke máme dekory pre muža aj ženu. Alebo si vytvorte vlastný grafický návrh.

Keramické podkovy veľké /magnetky k 50-tke

Vyberte si z ponuky keramických podkov veľkých pre hostí na oslave 50 tich narodenín a napíšte nám texty aké potrebujete mať na výrobku potlačené. Alebo si môžete vytvoriť vlastný návrh.

Keramické zvončeky mini pre hostí na 50. narodeniny

Potrebujete na oslavu 50. narodenín originálne darčeky pre hostí? Vyberte si z ponuky originálnych keramických zvončekov s trvalou potlačou, zatavenou pod sklovinou glazúry. Napíšte nám meno a text ktorý chcete mať na zvončekoch zväčnený a my Vám ich vyrobíme na objednávku podľa Vašich predstáv.

Keramické zvončeky malé pre hostí na oslave 50. narodenín

Originálne, ručne vyrobené na Slovensku keramické zvončeky na oslavu 50. narodenín s trvalou potlačou, zatavenou pod sklovinou glazúry. Napíšte nám meno a text ktorý chcete mať na zvončekoch zväčnený a my Vám ich vyrobíme na objednávku podľa Vašej predstavy.

Napísali o nás

Originálne darčeky k 50. jubileu pre hostí

Aj vy alebo Váš blízky oslavuje tento krásny stredný vek 50 teho jubilea a privítali by ste nejaké malé darčekové predmety pre hostí na pamiatku, ktoré by si odniesli po oslave domov? V ponuke máme originálne magnetky alebo zvončeky aj s predvytvorenými návrhmi pre ženy alebo mužov. Takisto vieme vytvoriť aj personalizované magnetky s každým menom hosťa zvlášť. Potlač sa zatavuje v keramickej peci na 1060 °C čím ostáva trvalá a zatavená pod sklovinou glazúry.

darčeky na 50 narodeniny jubilea pre hostí

Na fotografiách môžete vidieť keramické štvorlístky malé v ružovej glazúre a s bledofialovou stuhou. Na zadnej časti obsahujú štvorlístky silnú magnetku.

Darčeky k 50 tke narodeninam

Na obrázku sú keramické srdiečka malé v bielej glazúre a s bielozlatou stuhou (obohatené zlatým lurexom). Na zadnej časti obsahujú srdiečka malé silnú magnetku. Prekvapte rodinu, známych alebo Vašich hostí na narodeninovej oslave a venujte im originálnu pamiatku s personalizovanou, trvalou potlačou.

Darčeky na 50 narodeniny

Keramické štvorlístky malé v bielej glazúre pre muža na 50. narodeniny s tmavomodrou stuhou. Zo zadnej strany majú štvorlístky silnú magnetku.

Vyberte si darčeky z hlavnej kategórie
Darčeky pre hostí na oslavu narodenín