DARČEKY NA KRSTINY PRE HOSTÍ ❤️

Keramické srdiečka malé s magnetkou
Keramické srdiečka malé s magnetkou
Keramické zvončeky malé
slider-1-krstiny
Keramické srdiečka malé s magnetkou
Keramické srdiečka malé s magnetkou
Keramické zvončeky malé
slider-1-krstiny-mobil

Potrebujete na krst svojho dieťatka originálne, personalizované darčeky pre Vašich hostí a rodinných bízkych? V tejto kategórií ponúkame obľúbené a nápadité keramické magnetky a zvončeky rôznych tvarov s trvalou potlačou, zatavenou pod sklovinu glazúry. Vytvorte si na našej stránke grafický návrh pre Vášho chlapca alebo dievčatko na mieru a podľa Vašich predstáv s dátumom narodenia, krstu a menom dieťaťa.
Ceny sú uvedené za kus vrátane prípravy a realizácie Vášho návrhu trvalej potlače podľa Vašich predstáv, farebnej stuhy a magnetky (ak výrobok obsahuje).
Využite dočasne znížené ceny. Už žiadne ďaľšie poplatky!

Galéria darčekov na krstiny – návrhy pre chlapca a dievča

Pozrite si v galérií niektoré návrhy na darčeky ku krstinám pre dievčatá alebo chlapcov, ktoré sa dajú vytvoriť na našej stránke. V online návrhárovi poskytujeme priestor pre Vašu kreativitu, kde si môžete vytvoriť grafický dizajn podľa Vašich predstáv.

Vytvorenie darčekov ku krstu v našom editore

 • Vyberte si výrobok alebo darček v kategórií, ktorý chcete prispôsobiť
 • Kliknite na tlačítko u konkrétneho výrobku vytvorenie darčekov ku krstu
 • Po kliknutí sa Vám načíta online-editor v ktorom môžete svoj výrobok prispôsobiť, meniť a vymazávať texty, zmeniť farby výrobku a taftových stuh.
 • V editore sa nachádzajú 3 základné menu v ktorých si orientáciu popíšeme nižšie.
 • Po vytvorení si to môžete uložiť kliknutím v menu-1 na ZDIELAŤ, zadaním mena pre Váš návrh a kliknutím na tlačítko vytvoriť odkaz.
 • Po uložení, sa môžete k návrhu kedykoľvek vrátiť, zmeniť grafiku alebo texty a dokončiť objednávku, kedy Vám vyhovuje.

Ako si jednoducho vytvoriť návrh

Na obrázku nižšie si môžete všimnúť 3 dôležité menu.
1. Menu:

SÚBOR – v tomto podmenu sa dá základný návrh (ktorý Vám editor zobrazi po načítaní ako prvý) vymazať. Alebo pre vymazanie alebo vyčistenie návrhu od textov a grafiky stlačte kombináciu kláves ctrl+E.
V menu SÚBOR sa dá Váš návrh aj uložiť, ale uloží návrh len do cookies Vášho prehliadača. Neuloží sa do našej databázi. Ak si chcete svoj návrh uložiť, kliknite na zdielať, zadajte názov a vytvorte odkaz.

DIZAJNY – v tomto podmenu si môžete vytvorené návrhy dočasne uložiť alebo nahrávať. Platí to len pre konkrétny počítač.
ZDIELAŤv tomto podmenu si môžete Váš hotový návrh darčeka ku krstu uložiť. Vygenerovaním odkazu sa Váš návrh zapíše do našej databázy vytvorených súborov a vieme ho v prípade komunikácie vyhľadať, len si prosím nezabudnite pri vytvorení odkazu zadať jedinečný názov Vášho uloženia napr: Sabinka-krst1 a pod. uľahčí nám to vyhľadanie.

2. Menu:

PRODUKT – v tomto menu môžete vyberať rôzne farbiebnosti glazúr, taftové stuhy a meniť počet objednaných kusov.
PÍSMA – výberte si z rôznych typov písma, aký Vám najviac vyhovuje.
NÁVRHY – tu nájdete hotové návrhy originálne pre kategóriu darčekov ku krstu, alebo si ich môžete upraviť podľa potreby.
VRSTVY – môžete meniť poradie vrstiev textu alebo obrázkov .

3. Menu

Môžete v menu 3 zmeniť typ vybratého písma za iný (veľmi užitočná funkcia pri zmene iného typu fontu).

Mobil a Tablet

mobil-tablet

Počítač a notebook

pocitac-notebook

Ako používať nášho návrhára – Youtube Video

Pozrite si naše video na youtube, ako možete používať nášho návrhára. Pomôže Vám rýchlejšie sa v ňom zorientovať poprípade uvidíte iné možnosti editácie a úprav šablon na tému krstiny, ktoré neskôr môžete využiť pre Váš jedinečný dizajn.
Kliknutím na obrázok si môžete pozrieť video na youtube.
Ako používať nášho návrhára

Zdravotná nezávadnosť – certifikáty

 • K výrobe keramických darčekov na krstiny pre hostí používame kvalitné bezolovnaté glazúry na ktoré máme certifikát č.00026/104/2/2008 o zdravotnej nezávadnosti našich výrobkov testovaných v Štátnom technickom ústave v Piešťanoch.
 • Riadime sa podľa zaužívaných profesionálnych postupov a každý jeden kus v našej prevádzke je opracovaný a po každom výpale riadne skontrolovaný a triedený podľa kvality.

Všetky hotové produkty z našej prevádzky sú I. triedy, kvalitné, bezpečné a zdravotne nezávadné.

zdravotná nezavadnosť certifikat

Farebné prevedenia

Na všetky nami vyrobené darčeky ponúkame štyri druhy farebných glazúr. Bielu, ružovú, žltú a modrú glazúru. Farby boli vybraté tak, aby bola konečná potlač dobre viditeľná.

Biela glazúra

biela-glazura

Žltá glazúra

žltá glazúra

Modrá glazúra

Modrá glazúra

Ružová glazúra

Ružová glazúra

Taftové stuhy

Používame klavitné taftové stuhy vyrobené zo Stoklasy v Českej Republike. Každá stuha sa ručne nastrihá, uviaže na výrobok a dostrihne. V ponuke máme na sklade tieto farebnosti taftových stuh:

farebné stuhy

 • Ak si prajete na objednávanom výrobku viac druhov farebnej stuhy, uveďte nám to prosím (v akom počte kusov) v komentári k produktu alebo v komentári k objednávke.
 • Ak by ste potrebovali stuhu vo farbe, ktorú nemávame skladom, kontaktujte nás prosím a informujte sa o dostupnosti konkrétnej stuhy.

Ako vyrábame darčeky na krstiny

Na výrobu keramických darčekov na krstiny pre hostí používame iba kvalitné a certifikované materiály od Slovenských, Českých alebo zahraničných výrobcov :

 • odlievacie hmoty, lisovacie a modelárske alebo modelovacie hliny (certifikované).
 • bezoolovnaté glazúry (zdravotne nezávadné s certifikátom).
 • kvalitné taftové stuhy (Stoklasa CZ), ktoré sa uväzujú na dokončené výrobky ručne (nestrapkajú sa ako lacné stuhy od niektorých výrobcov).
 • trvalá potlač, ktorá sa tretím výpalom v keramickej peci zatavuje pod sklovinu glazúry nad 960°C. Tento druh potlače je po výpale najtrvácnejším druhom potlače na svete a často sa využíva aj na porcelán.
 • Vypálená potlač nikdy nevybledne v umývačke riadu a ani keď je výrobok umiestnený v exteriéri na slnku.
 • Na obrázkoch uvedených nižšie si môžete pozrieť v krátkych bodoch, ako prebieha v našich prevádzkach ručná výroba.
Ako vyrábame darčeky na krstiny
RUČNE VYROBENÉ - ORIGINÁLNE SLOVENSKÉ VÝROBKY

Ručné tvarovanie

ručné tvarovanie

Všetky výrobky sa v našej prevádzke tvarujú ručne z modelovacej hmoty. Za surova sa urobia dierky na stuhy a pred ďaľším krokom sa musi čerstvý výrobok dôkladne vysušiť.

Očistenie, retuš

očistenie-retuš

Po vytvarovaní a usušení sa musia výrobky najskôr oškrabať, vyčistiť dierky aby sa nezapchávali pri glazovaní a očistiť mokrou špongiou. Týmto procesom sa tak výrobok zbavuje predovšetkým ostrých hrán.

Prvý výpal pece

Prvý výpal pece

Po očistení a zaretušovaní výrobku sa pripraví výrobok na prvý výpal. Prvým výpalom na 1010-1020°C získa hlina hrubšiu pórovitosť, je pevnejšia a dosiahne tým aj vlastnosti lepšej nasiakovosti.

Nanášanie glazúry

nanášanie glazúry

Po prvom výpale surovej hmoty je výrobok pripravený na nanášanie alebo ponor do glazúry. Háčikom sa zapchá dierka na stuhu, aby sa tam nedostala glazúra a ponorí sa do glazúry. Výrobok nasaje približne 2-4mm tenkej vrstvy glazúry.

Utretie spodnej časti

utretie spodnej časti výrobku

Namočením výrobku výrobok oglazuje a potom sa musí sa utrieť spodná časť, aby sa neprilepila druhý výpalom o prekladové (žiaruvzdorné,šamotové) dosky. Pri výpale glazúry sa nesmú jednotlivé výrobky dotýkať, takisto hrozí zlepenie pri tavení.

Druhý výpal pece

druhý výpal pece

Druhým výpalom surovej glazúry na teplotu 1100°C získa výrobok sklovitý povrch a dosiahne vysokú pevnosť a odolnosť. Vypálená hmota s bodom slinutia na 1100°C sa stáva dosiahnutím tejto teploty mrazuvzdornou.

Potlač výrobkov

potláčanie výrobkov

Vysokotavná potlač na keramiku a porcelán sa vyrába rôznymi technológiami a spôsobmi. Najpoužívanejší druh výroby keramických obtiskov je sieťotlač. Po natlačení na voskovaný prenosový papier sa arch nalakuje.

Nanášanie potlače

Nanášanie potlače

Po získaní archov potlače sa musia texty a dekory nastrihať a namočiť do vody. Po chvíli sa nalakovaný obtisk s potlačou uvolní a vodnou cestou sa nanesie na výrobok. Potlač na výrobku sa musí dôkladne povytierať a zbaviť vzduchových bubliniek.

Tretí výpal pece

Tretí výpal pece

Tretím výpalom na teplotu 960-1050°C sa potlač zatavuje pod sklovinu glazúry, čím potlač získava tie najtrvácnejšie vlastnosti na svete. Naši dodávatelia vysokotavnej potlače nám sľubujú pri tomto výrobnom postupe doživotnú záruku.

Z KNIHY ODKAZOV

Ďakujem za úplne fantasticky vybavenú objednávku a doručenie zásielky, som veľmi spokojná s výrobkami, dodaním ako aj celou komunikáciou
Zdena N.

Dnes som dostala balík s magnetkami, ktoré sú naozaj úžasné. Z úprimného srdca naozaj odporúčam, sú proste nádherné
Vlasta

Dobrý deň, som maximálne spokojná s dodaným tovarom. Štvorlístky s magnetkou sú prekrásne – veľmi pekná práca. Budem Vás odporúčať!
Andrea

Menu