DARČEKY PRE HOSTÍ ❤️ NA OSLAVU NARODENÍN

Keramické štvorlístky malé s magnetkou
Keramické srdiečka malé s magnetkou
Keramické podkovičky malé s magnetkou
narodeniny-slider1
Keramické štvorlístky malé s magnetkou
Keramické srdiečka malé s magnetkou
Keramické podkovičky malé s magnetkou
narodeniny-slider1-mobil

Máte oslavu narodenín v kruhu rodiny, priateľov a potrebujete pre nich pamiatku, ktorá by im pripomínala tento významný deň? V tejto kategórií ponúkame keramické magnetky a zvončeky rôznych tvarov s trvalou potlačou, zatavenou pod sklovinu glazúry. Využite náš online editor a vytvorte si originálny dizajn.
Ceny sú uvedené za kus vrátane prípravy a realizácie Vášho návrhu trvalej potlače podľa Vašich predstáv, farebnej stuhy a magnetky (ak výrobok obsahuje).
Využite dočasne znížené ceny. Už žiadne ďaľšie poplatky!

Fotogaléria darčekov pre hostí k narodeninám

na dole uvedených fotografiách si môžete bližšie pozrieť niektoré návrhy darčekov k narodeninám pre hostí. Nechajte sa motivovať, alebo si vytvorte vlastný a originálny dizajn podľa Vašich predstáv.

Ako objednať darčeky k narodeninám

 • Začnite prosím kliknutím Vami vybratého výrobku na tlačítkoako objednať potom sa Vám otvorí návrhár v ktorom môžete produkt prispôsobiť podľa Vašich predstáv, meniť farby, editovať texty alebo vyberať stuhy.
 • Po kompletnom vytvorení Vašich darčekov na narodeniny môžete navoliť počet kusov v objednávke a prejsť do pokladne.
 • Ak máte nejaké požiadavky k objednávaným darčekom, môžete nám nechať správu v kolonke: komentár k objednávke.
 • V pokladni vyplníte adresu doručenia, fakturačnú adresu a potvrdíte tlačítkom vytvoriť objednávku. Po vytvorení Vám, príde potvrdenie SMS aj emailom.
darčeky na narodeniny

Vytvorenie návrhu

Orientácia v Menu-1

SÚBOR – tu môžete návrh na výrobku vymazať, vždy ak si prajete začať odznova .

DIZAJNY – môžete vytvorené návrhy dočasne uložiť alebo prenášať. Platí to len pre konkrétne zariadenie v ktorom ste dizajn uložili.
ZDIELAŤ – tu si môžete Váš návrh uložiť alebo zdielať. Kliknite na *Zdielať*, napíšte názov Vášho uloženia napr. *Vierka-narodeniny* a pod. a potvrďte tlačítkom *vytvoriť odkaz*. Vytvorením odkazu na zdielanie sa projekt uloží aj do našej databázy.

Orientácia v Menu-2

PRODUKT – vyberte si farbu glazúry, farbu taftovej stuhy alebo môžete v tomto menu zadať počet kusov.
PÍSMA – v ponuke máme viac druhov písma. Môžete si kliknutím vybrať font, aký Vám najviac vyhovuje.
NÁVRHY – prednastavené hotové návrhy, konkrétne navrhnuté šablony pre kategóriu darčekov k narodeninám, alebo si ich môžete upraviť a doplniť podľa Vašich požiadaviek.
VRSTVY – ak máte viac textov a obrázkov na jednom produkte, niekedy je treba zorganizovať vrstvy.

Orientácia v Menu-3

zmena vlastností vybratého textu.
Môžete meniť typy písma už napísaného textu tak, aby ste ich priamo aj videli. Užitočná funkcia pri zmene typu písma.

Mobilné zariadenia

mobilne-zariadenia

Zobrazenie v notebooku alebo PC

notebook a pc

Youtube Video – použitie nášho online editora

Kliknutím na obrázok nižšie si možete zobraziť naše video na youtube, aký spôsobom používať nášho návrhára pre vytvorenie návrhov darčekov k narodeninám pre hostí. Vo videu uvidíte aj rôzne možnosti editácie a úprav šablon na tému narodenín.
Kliknutím na obrázok Vám zobrazí naše video na youtube portáli.
Ako používať nášho návrhára

Certifikát o zdravotnej nezávadnosti

 • Na výrobu keramických darčekov k narodeninám pre hostí používame kvalitné bezolovnaté glazúry, na ktoré máme certifikát č.00026/104/2/2008 o zdravotnej nezávadnosti našich výrobkov, testované v Štátnom technickom ústave v Piešťanoch.
 • Riadime sa výhradne podľa zaužívaných profesionálnych postupov a po každom výrobnom kroku je výrobok podrobne skontrolovaný.

Všetky hotové výrobky z našej prevádzky sú I. triedy, kvalitné a bezpečné.

zdravotná nezavadnosť certifikat

Ponuka farieb glazúry

Na všetky nami vyrobené darčeky na narodeniny ponúkame štyri druhy farebnej glazúry. žltú, modrú, ružovú a bielu glazúru.

Ružová

ruzova-farba

Žltá

zlta-farba

Modrá

modra-farba

Biela

biela-farba

Stuhy

Používame klavitné taftové stuhy vyrobené zo Stoklasy v Českej Republike. Každá stuha sa ručne nastrihá, uviaže na výrobok a dostrihne. V ponuke máme na sklade tieto farebnosti taftových stuh:

Bielo-zlatá

Bielo zlatá stuha

Bielo-strieborná

bielo strieborná

Bledo-ružová

bledo ružová

Červená

Červená

Bledo-fialová

bledo fialová

Žltá

žltá

Bielo-modrá

bledo modrá

Tmavo-fialová

Tmavo fialová

Cyklámenová

cyklámenová

Zelená

zelená

Oranžová

oranžová

Tmavo-modrá

tvamá modrá

Bordová

Bordová
 • Ak máte záujem o viac druhov farebnej stuhy na konkrétnom výrobku, uveďte nám to prosím (v akom počte kusov) v komentári k produktu alebo v komentári k objednávke.
 • Ak by ste potrebovali stuhu vo farbe, ktorú nemávame skladom, kontaktujte nás prosím a informujte sa o dostupnosti konkrétnej stuhy.

Ručná výroba darčekov

Na výrobu keramických darčekov k narodeninám pre hostí používame kvalitné a certifikované materiály od Slovenských alebo zahraničných výrobcov:

 • odlievacie hmoty, lisovacie a modelárske alebo modelovacie hliny (certifikované).
 • bezoolovnaté glazúry (zdravotne nezávadné s certifikátom).
 • kvalitné taftové stuhy, ktoré sa ručne uväzujú na dokončené výrobky .
 • trvalá potlač, ktorá sa tretím výpalom v keramickej peci zatavuje pod sklovinu glazúry nad 960-1010°C. Tento druh potlače je po výpale najtrvácnejším druhom potlače na svete .
 • Vypálená potlač nikdy nevybledne v umývačke riadu a ani keď je produkt vystavený v exteriéri na slnku.
 • Na obrázkoch uvedených nižšie si môžete pozrieť v krátkych bodoch, ako prebieha v našich prevádzkach ručná výroba darčekov.
RUČNE VYROBENÉ - ORIGINÁLNE SLOVENSKÉ VÝROBKY

Ručné tvarovanie hliny

ručné tvarovanie

Všetky výrobky sa v našej prevádzke tvarujú ručne z modelovacej hmoty. Za surova sa urobia dierky na stuhy a pred ďaľším krokom sa musi čerstvý výrobok dôkladne vysušiť.

Retušovanie, umytie

očistenie-retuš

Po vytvarovaní a usušení sa musia výrobky najskôr oškrabať, vyčistiť dierky aby sa nezapchávali pri glazovaní a očistiť mokrou špongiou. Týmto procesom sa tak výrobok zbavuje predovšetkým ostrých hrán.

Výpal surovej hmoty

Prvý výpal pece

Po umytí a zaretušovaní výrobku sa dá do keramickej pece na prvý výpal. Prvým výpalom na 1010-1030°C získa hlina hrubšiu pórovitosť, je pevnejšia a dosiahne tým aj vlastnosti lepšej nasiakovosti.

Ručné glazúrovanie

nanášanie glazúry

Po prvom výpale surovej hmoty je výrobok pripravený na nanášanie alebo ponor do glazúry. Háčikom sa zapchá dierka na stuhu, aby sa tam nedostala glazúra a ponorí sa do glazúry. Výrobok nasaje približne 2-4mm tenkej vrstvy glazúry.

Utieranie

utretie spodnej časti výrobku

Namočením výrobku výrobok oglazuje a potom sa musí sa utrieť spodná časť, aby sa neprilepila druhý výpalom o prekladové (žiaruvzdorné,šamotové) dosky. Pri výpale glazúry sa nesmú jednotlivé výrobky dotýkať, takisto hrozí zlepenie pri tavení.

Výpal surovej glazúry

druhý výpal pece

Druhým výpalom surovej glazúry na teplotu 1100°C získa výrobok sklovitý povrch a dosiahne vysokú pevnosť a odolnosť. Vypálená hmota s bodom slinutia na 1100°C sa stáva dosiahnutím tejto teploty mrazuvzdornou.

Potláčanie produktov

potláčanie výrobkov

Vysokotavná potlač na keramiku a porcelán sa vyrába rôznymi technológiami a spôsobmi. Najpoužívanejší druh výroby keramických obtiskov je sieťotlač. Po natlačení na voskovaný prenosový papier sa arch nalakuje.

Nanesenie potlače

Nanášanie potlače

Natlačená potlač sa musí postrihať a namočiť do vody. Po chvíli sa nalakovaný papier s potlačou uvolní a vodnou cestou sa nanesie na výrobok. Potlač na výrobku sa musí dôkladne povytierať a zbaviť vzduchových bubliniek.

Výpal trvalej potlače

Tretí výpal pece

Tretím výpalom na teplotu 960-1050°C sa potlač zatavuje pod sklovinu glazúry, čím potlač získava tie najtrvácnejšie vlastnosti na svete. Naši dodávatelia vysokotavnej potlače nám sľubujú pri tomto výrobnom postupe doživotnú záruku.

Odporúčania zákazníkov

Máte môj obdiv, aké nádherné magnetky viete vyrobiť. Bola som neskutočne prekvapená Vašou ochotou pomôcť mi s návrhom a rýchlosťou vybavenia. Veľké ďakujem !
Oľga.

Dakujeme za nádherne podkovičky s magnetkou a za darčeky, ktore ste nám poslali navyše. Nádherna práca, určite odporúčam !!!
Monika

Dnes mi prišli objednané magnetky a chcem sa Vám zo srdca poďakovať sú nádherné a všetky v poriadku. Môžem len odporučiť, krásny tvar a rýchle dodanie
Mária