Darčeky na 80. narodeniny ❤️

Pripravujete sa na rodinnú oslavu a hľadáte originálne alebo netradičné darčeky k 80 narodeninám pre hostí,

Všetky naše výrobky sú 3x vypaľované v keramických peciach a potlač sa zatavuje pod sklovinu glazúry na 960°C-1100°C, čím sa stáva veľmi odolná a trvalá. Takýmto spôsobom vypaľovaná potlač na našich keramických výrobkoch nikdy časom nezoslábne ani v exterieri a dokonca ani v umývačke riadu.

Min. počet

Minimálny počet kusov na vytvorenie objednávky je 10 kusov z jedného druhu výrobku.

 

Výroba

Výroba jednej objednávky trvá približne 7-14 pracovných  dní od potvrdenia náhľadu potlače.

 

Platba

Na dobierku tovar neposielame. Objednávku môžete uhradiť platobnou kartou alebo priamym vkladom na náš účet.

Doprava

Cena za dopravu GLS kuriérom je 4,85€ . Pre objednávky nad 75€ je dopravné zadarmo. Dopravu zabezpečujeme iba v rámci Slovenska.

Keramické srdiečka malé k 80. narodeninám

Kramické srdiečka malé s magnetkou a stuhou na oslavu 80. narodenín pre hostí.

Keramické štvorlístky na 80. tku pre hostí

Vyberte si z ponuky keramických štvorlístkov malých s magnetkou a trvalou potlačou zatavenou pod sklovinu glazúry. Originálne darčeky pre Vašich hostí na oslavu 80. narodenín.

Keramické podkovičky s magnetkou k 80. narodeninám

Vyberte si z našej ponuky keramických podkovičiek a z návrhov k 80. narodeninám pre hostí. V cene výrobku je: trvalá potlač a jej príprava, taftová stuha podľa výberu a silná magnetka.

Keramické srdiečka veľké s magnetkou na 80 tku

Vyberte si z našej ponuky keramických sŕdc veľkých pre hostí na oslavu k 80 tke. Vytvorte si originálne personalizované darčeky s trvalou potlačou, zatavenou pod sklovinou glazúry.

Magnetky podkovy veľké na 80. narodeniny

Keramické podkovy veľké pre hostí na oslavu 80 narodenín. V pounke máme viac farebných druhov taftových stužiek, ktoré sú uviazané ručne do tvaru mašličky cez dierku na vrchnej časti výrobku.

Keramické zvončeky mini na 80. narodeniny pre hostí

Originálne a ručne vyrobené keramické mini zvončeky na 80. narodeniny pre hostí s trvalou potlačou, zatavenou pod sklovinu glazúry. Zvončeky obsahujú vo vnútri guličku.

Keramické zvončeky malé k 80 narodeninám

Originálne a ručne vyrobené keramické zvončeky na 80. narodeniny s trvalou potlačou. Zvončeky majú vo vnútri uviazanú guličku a pekne zvonia.

Z knihy odkazov