DARČEKY NA 70 tku ❤️

Potrebujete originálne darčeky na 70. narodeniny pre hostí a rodinných blízkych? Na tejto stránke Vám dáme priestor, aby ste si sami, alebo s našou pomocou vytvorlili cez online editor na naše keramické magnetky a zvončeky rôznych tvarov a velkostí jedinečný grafický dizajn, ktorý bude originálny pre Vaše darčeky na 70tku.

Vami navrhnutú potlač urobíme na Vami vybraté výrobky a zatavíme v keramickej peci pod sklovinu glazúry, čím ostane trvalá. Potlač nikdy nezoslábne ani na slnku a ani v umývačke riadu. Na takúto potlač nám naši dodávatelia a výrobci trvalej potlače sľubujú doživotnú záruku. Využite našu ponuku darčekov s originálnym návrhom pre ženu alebo muža.

Všetky naše produkty sú profesionálne vyrobené ručne s kvalitných materiálov a 3x vypaľované v keramických peciach. Z magnetiek máme v ponuke podkovičky malé, veľké, srdiečka malé, veľké a štvorlístky. Zvončeky máme vo výrobnom programe 2 druhy, zvonček mini a zvonček malý. Na všetky druhy darčekov k 70 narodeninám vieme použiť tieto farby glazúr: biela, bledoružová, bledožltá a bledomodrá.

Min. počet

Minimálny počet kusov na vytvorenie objednávky je 10 kusov z jedného druhu výrobku.

 

Výroba

Výroba jednej objednávky trvá približne 7-14 pracovných  dní od potvrdenia náhľadu potlače.

 

Platba

Na dobierku tovar neposielame. Objednávku môžete uhradiť platobnou kartou alebo priamym vkladom na náš účet.

 

Doprava

Cena za dopravu GLS kuriérom je 4,85€ . Pre objednávky nad 75€ je dopravné zadarmo. Dopravu zabezpečujeme iba v rámci Slovenska.

Keramické magnetky srdiečka malé k 70. narodeninám

Vyberte si z ponuky keramických srdiečok na oslavu 70. narodenín pre hostí, vyberte si z predvolených personalizovaných návrhov grafiky pre ženu alebo muža. Alebo môžete využiť nášho online návrhára a vytvoriť si originálny návrh na 70 tku s menom a textom podľa Vašich predstáv.

Keramické magnetky v tvare štvorlístka na 70. narodeniny

Vyberte si z ponuky keramických štvorlístkov malých s magnetkou a trvalou potlačou zatavenou pod sklovinu glazúry. Originálne darčeky pre Vašich hostí na oslavu 70. narodenín.

Keramické magnetky v tvare podkovičky na 70. narodeniny

Vyberte si z našej ponuky keramických podkovičiek a z návrhov k 70. narodeninám pre muža alebo ženu. Vyberte si farbu výrobku, farbu stuhy a napíšte nám texty aké chcete mať zatavené pod sklovinou glazúry a my Vám ich vyrobíme. Alebo môžete využiť nášho návrhára a vytvoriť si grafický dizajn podľa Vašich predstáv.

Keramické srdiečka veľké s magnetkou na 70 tku

Vyberte si z našej ponuky keramických sŕdc veľkých pre hostí na oslavu k 70 tim narodeninám. Vyberte si farbu výrobku, farbu stuhy a napíšte nám texty aké chcete mať zatavené pod sklovinou glazúry a my Vám ich vyrobíme. Alebo môžete využiť nášho návrhára a vytvoriť si grafický dizajn na magnetky podľa Vašich predstáv.

Magnetky podkovy veľké na 70. narodeniny

Vyberte si z našej ponuky keramických podkovičiek pre hostí na oslave 70 narodenín. Vyberte si farbu výrobku, farbu stuhy a napíšte nám texty aké chcete mať zatavené pod sklovinou glazúry a my Vám ich vyrobíme. Alebo môžete využiť nášho návrhára a vytvoriť si grafický dizajn podľa Vašich predstáv.

Keramické zvončeky mini na 70. narodeniny pre hostí

Originálne a ručne vyrobené keramické mini zvončeky na 70. narodeniny pre hostí s trvalou potlačou, zatavenou pod sklovinu glazúry. Vytvorte si vlastný návrh alebo nám napíšte texty aké chcete mať na zvončekoch potlačené a my Vám ich vyrobíme.

Keramické zvončeky malé k 70 narodeninám

Originálne a ručne vyrobené keramické zvončeky na 70. narodeniny pre hostí s trvalou potlačou, zatavenou pod sklovinu glazúry. Originálne darčeky s návrhom dekoru pre ženu alebo muža. Vytvorte si vlastný návrh alebo nám napíšte texty aké chcete mať na zvončekoch potlačené a my Vám ich vyrobíme. Zvončeky majú vo vnútri uviazanú guličku a pekne zvonia.

 

Z knihy odkazov