DARČEKY NA 60 tku ❤️

60. narodeniny sú veľkou udalosťou ako pre oslávenca, tak aj pre rodinu, jeho známych a dobrých priateľov. Pre túto príležitosť vieme vyrobíť originálne keramické darčeky pre hostí na 60 tku s trvalou, vysokovýpalovou potlačou, ktorá sa zatavuje pod sklovinu glazúry v keramických peciach nad teplotu 960°C. V ponuke máme rôzne druhy a tvary magnetiek a zvončekov, ktoré majú na vrchnej časti výrobku dierku, cez ktorú ručne uviažeme kvalitné taftové stuhy. Všetky zvončeky majú vo vnútri uviazanú guličku /srdce/ a pekne zvonia.

Darčeky na 60 tku

Využiť pre objednanie darčekov na 60 tku môžete aj nášho online návrhára. Vyberte si z kategórie výrobkov a vytvorte si jedinečný grafický dizajn, ktorý Vám na zakázku vyhotovíme presne podľa Vašich predstáv. Nižšie uvedené obrázky darčekov pre hostí na 60. narodeniny pre ženy alebo mužov sú uvedené pre inšpiráciu, ako by mohli vyzerať aj tie Vaše.


Fotogaléria návrhov darčekov na 60-tku pre ženu

Pozrite si fotografie niektorých typov návrhov keramických darčekov pre ženy alebo mužov na 60. narodeniny, ktoré máme v ponuke v online návrhárovi.


Galéria návrhu darčeka k 60 narodeninám pre muža

v nižšie uvedenej galérií návrhov darčeka pre mužov na 60. narodeniny si môžete pozrieť z našich preddefinovaných šablon, ktoré Vám môžu poslúžiť na inšpiráciu. Ak by ste sa pre niektorý z nich rozhodli, iba kliknete v online návrhárovi na ŠABLONY a vyberiete si tú najvhodnejšiu. Poprípade si môžete vytvoriť svoj vlastný dizajn.VIDEO-vytvorte si návrh na darčeky na 60 narodeniny pre hostí

pozrite si video na youtube, ako si môžete vytvoriť vlastný grafický návrh na 60. narodeniny pre mužov alebo ženy v našom online editore.


Objednanie darčekov na 60. narodeniny

  • Všetky keramické výrobku sú výrábane ručne a na Slovensku. Preto prosíme zákazníkov o trpezlivosť, robíme všetko preto, aby sme vždy čo najrýchlejšie vedeli vybaviť objednávky a odoslať. Niektoré dokážeme vybaviť veľmi rýchlo a niektoré až do 14. dní, záleži to od viacerých faktorov. Ak potrebujete tovar súrne vždy sa prosím informujte na dostupnosť vopred.
  • Minimálne množstvo pre objednanie darčekov k 60. narodeninám je 10ks pre zvončeky a veľké magnetky a 15ks je minimum pre malé magnetky
  • Cena za dopravu DPD kuriérom je 4,85€ a pri objednávke darčekov nad 75€ je doprava zdarma
  • Doba výroby trvá približne 2 týždne, max. 14 dní podľa obchodným podmienok. Ak sa tovar nachádza skladom a stačí už len urobiť potlač, v takom prípade vieme dokončiť objednávku aj do 4-5 dní. Ak potrebujete darčeky veľmi súrne, kontaktujte nás prosím čo najskôr, alebo sa informujte o dostupnosti darčekov, či sa nachádzajú na sklade.
  • Po vytvorení objednávky z nášho eshopu a prijatí platby na náš firemný účet, posielame do 48 hodín emailom približný návrh potlače na schválenie, poprípade ak je potrebné niečo upraviť z našej alebo zákazníkovej strany. Po obojstrannom potvrdení návrhu začneme s výrobou.

Ak si chcete vytvoriť dizajn pre darček k 60 narodeninám, kliknite v menu na kategóriu Darčeky pre hostí na oslavu narodenín, vyberte si výrobok a kliknite na tlačítko VYTVORIŤ VLASTNÝ NÁVRH.

Menu