Darčeky k 40 narodeninám

40 NARODENINY ❤️

Pripravujete sa na veľkú rodinnú oslavu a zhánate lacné, netradičné darčeky k 40 narodeninám pre hostí, rodinu a priateľov? Darčeky, ktoré by si priniesli domov z oslavy 40 tky na pamiatku? Na tejto stránke máme v ponuke na 40 narodeniny keramické magnetky a zvončeky rôznych tvarov a veľkostí, na ktoré si môžete sami vytvoriť originálny návrh potlače pomocou nášho online programu.

V návrhárovi si môžete aplikovať alebo vybrať z viacerých šablon. Ak ste kreatívny a máte nové nápady, môžete si vytvoriť úplne nový dizajn Vášho grafického návrhu k narodeninám. Náš online-program je inuitívny ponúka široký priestor na vytvorenie dizajnu podľa Vašich predstáv.

Sme rodinná firma a zaoberáme sa viac ako 22 rokov profesionálnou výrobou keramických darčekov z jemnej keramiky. Pomocou tejto stránky Vám ponúkame možnosť vytvoriť si jedinečný grafický návrh na darček k 40 pre muža alebo ženu, ktoré budú slúžiť na rozdanie pre všetkých zúčastnených hostí na narodeninovej oslave.

Všetky naše výrobky sú 3x vypaľované v keramických peciach a potlač sa zatavuje pod sklovinu glazúry na 960°C-1100°C, čím sa stáva veľmi odolná a trvalá. Takýmto spôsobom vypaľovaná potlač na našich keramických výrobkoch nikdy časom nezoslábne ani v exterieri a dokonca ani v umývačke riadu.


Grafické návrhy na darček k 40 narodeninám pre ženu

pozrite si malú galériu návrhov na inšpiráciu pre darčeky na 40 narodeniny pre ženu. Objavte v našom online návrhárovi nové šablony k 40 tke pre ženy. Alebo si vytvorte grafiku podľa Vašej predstavy. Samozrejme kedykoľvek si neviete rady, tak nás môžete kontaktovať, radi Vám s vytvorením grafiky pomôžeme. Prekvapte Vašich hostí na oslave 40 narodenín.


Inšpiračné návrhy – darček na 40 tku pre muža

V tejto galérií návrhov na inšpiráciu pre darček na 40 tku pre muža. Pozrite si v našom online editore nové šablony k 40 tke pre muža. Alebo si vytvorte grafiku podľa Vašich predstáv. Prekvapte Vašich hostí na oslave 40 tky.


Ako objednať darčeky na 40 narodeniny pre hostí

  • Pokial si chcete vytvoriť svoj vlastný návrh, kliknite prosím v hornom menu na kategóriu Darčeky pre hostí na oslavu narodenín, vyberte si produkt, ktorý Vám najviac vyhovuje a kliknite na tlačítko VYTVORIŤ VLASTNÝ NÁVRH. Potom sa Vám spustí online návrhár, v ktorom si budete môcť vybrať z rôznych šablon na 40 narodeniny pre ženu alebo muža a môžete si priamo na výrobku upravovať nápisy podľa Vašich predstáv.
  • Minimálny počet kusov pre objednanie z kategórie narodeninových darčekov je 10ks pre zvončeky a veľké magnetky a 15ks pre malé magnetky.
  • Cena za dopravu DPD kuriérom je 4,85€ a pri objednaní alebo celkovej objednávke nad hranicu 75€ je doprava zdarma.
  • Po vytvorení Vašej objednávky a prijatí úhrady na náš firemný účet Vám pošleme do 48 hodín emailom približný návrh potlače na schválenie, poprípade ak je potrebné niečo upraviť z našej alebo Vašej strany. Po obojstrannom potvrdení návrhu začneme s výrobou darčekov. Ak máme tovar skladom, doba výroby trvá približne do 7 pracovných dní, maximálne však do 14 dní.
  • Ak by ste potrebovali darčeky vyhotoviť skôr, v takom prípade sa prosím informujte, či je produkt dostupný skladom a kontaktujte nás emailom alebo telefonicky čo najskôr.
  • Ak si chcete Váš vytvorené návrhy na darčeky na 40 narodeniny pre hostí uložiť, kliknite prosím v hornom menu v online editore na ZDIELAŤ a potvrďte tlačítkom vytvoriť návrh a zdielať.
  • Po vytvorení odkazu na zdielanie Váš návrh sa uloží aj do našej databázy a vieme ho pre potreby kedykoľvek vyvolať poprípade doupraviť podľa želania.
  • Ak by ste mali akékoľvek iné otázky, kedykolvek nás môžete kontaktovať na tel.: +421 905 260 513 alebo z kontaktného formulára.

Video – ako môžete použiť nášho návrhára

V tomto videu na youtube si môžete pozrieť akými jednoduchými spôsobmi sa dajú vytvoriť návrhy na darčeky k 40 narodeninám pre ženu alebo muža. Program je veľmi intuitívny a responzívny aj pre mobilné zariadenia. Ak by ste mali problémy s vytvorením návrhu darčekov na 40 narodeniny, kedykoľvek nás kontaktujte, radi Vám pomôžeme.


Hodnotenie od našich zákazníkov

Ďakujem Vám z celého srdca za nádherné zvončeky k narodeninám. Rýchle vybavenie, úžasná komunikácia. Určite odporúčam
Renáta.

Ďakujeme Vám za nádherne štvorlístky, v skutočnosti sú omnoho krajšie ako na fotografiách :) a ďakujeme ešte aj za darčeky navyše, určite odporúčame
Lucia

Dobrý deň, som maximálne spokojná s dodaným tovarom. Štvorlístky s magnetkou sú prekrásne – veľmi pekná práca. Budem Vás odporúčať!
Helena