40 NARODENINY ❤️

Pripravujete sa na rodinnú oslavu a hľadáte originálne alebo netradičné darčeky k 40 narodeninám pre hostí, rodinu a blízkych priateľov? Darčeky, ktoré by si priniesli domov z oslavy 40 tky na pamiatku? Na tejto stránke máme v ponuke keramické magnetky a zvončeky rôznych tvarov a veľkostí, na ktoré si môžete sami vytvoriť originálny návrh potlače pomocou nášho online programu.
V návrhárovi si môžete vybrať z viacerých preddefinovaných šablon pre ženu alebo muža. Náš online-editor je inuitívny ponúka široký priestor na vytvorenie dizajnu podľa Vašich predstáv.

Všetky naše výrobky sú 3x vypaľované v keramických peciach a potlač sa zatavuje pod sklovinu glazúry na 960°C-1100°C, čím sa stáva veľmi odolná a trvalá. Takýmto spôsobom vypaľovaná potlač na našich keramických výrobkoch nikdy časom nezoslábne ani v exterieri a dokonca ani v umývačke riadu.

Min. počet

Minimálny počet kusov na vytvorenie objednávky je 10 kusov z jedného druhu výrobku.

 

Výroba

Výroba jednej objednávky trvá približne 7-14 pracovných  dní od potvrdenia náhľadu potlače.

 

Platba

Na dobierku tovar neposielame. Objednávku môžete uhradiť platobnou kartou alebo priamym vkladom na náš účet.

Doprava

Cena za dopravu GLS kuriérom je 4,85€ . Pre objednávky nad 75€ je dopravné zadarmo. Dopravu zabezpečujeme iba v rámci Slovenska.

Keramické magnetky srdiečka malé k 40. narodeninám

Kramické srdiečka malé s magnetkou a stuhou na oslavu 40. narodenín pre hostí. Vybrať si môžete z predvolených personalizovaných návrhov grafiky pre muža alebo ženu. Alebo môžete využiť nášho online návrhára a vytvoriť si originálny návrh na 40-tku s menom a textom podľa Vašich predstáv.

Keramické magnetky v tvare štvorlístka na 40. narodeniny

Vyberte si z ponuky keramických štvorlístkov malých s magnetkou a trvalou potlačou zatavenou pod sklovinu glazúry. Originálne darčeky pre Vašich hostí na oslavu 40. narodenín.

Keramické magnetky v tvare podkovičky na 40. narodeniny

Vyberte si z našej ponuky keramických podkovičiek a z návrhov k 40. narodeninám pre hostí. V cene výrobku je: trvalá potlač a jej príprava, taftová stuha podľa výberu a silná magnetka.

Keramické srdiečka veľké s magnetkou na 40 tku

Vyberte si z našej ponuky keramických sŕdc veľkých pre hostí na oslavu k 40 tke. Vytvorte si originálne personalizované darčeky s trvalou potlačou, zatavenou pod sklovinou glazúry.

Magnetky podkovy veľké na 40. narodeniny

Keramické podkovy veľké pre hostí na oslavu 40 narodenín. V pounke máme 14 farebných druhov taftových stužiek, ktoré sú uviazané ručne do tvaru mašličky cez dierku na vrchnej časti výrobku.

Keramické zvončeky mini na 40. narodeniny pre hostí

Originálne a ručne vyrobené keramické mini zvončeky na 40. narodeniny pre hostí s trvalou potlačou, zatavenou pod sklovinu glazúry. Zvončeky obsahujú vo vnútri guličku.

Keramické zvončeky malé k 40 narodeninám

Originálne a ručne vyrobené keramické zvončeky na 40. narodeniny pre hostí s trvalou potlačou. V ponuke máme aj preddefinované návrhy dekorov pre ženu alebo muža. Len si napíšte meno a texty, aké chcete mať na zvončekoch potlačené a my Vám ich vyrobíme. Zvončeky majú vo vnútri uviazanú guličku a pekne zvonia.

Z knihy odkazov

Originálne darčeky k 40. narodeninám

Oslavujete Vy alebo Vaši známy toto fantastické 40. jubileum a potrebujete malé a originálne darčeky na pamiatku pre hostí na oslave 40. narodenín? Sme profesionáli, ktorý sa zaoberajú výrobou suvenírov a personalizovaných darčekov na objednávku s trvalou potlačou. Prekvapte rodinu alebo svojich blízkych a priateľov netradičnými darčekami ako sú ručne vyrobené magnetky alebo zvončeky rôznych druhov a veľkostí.

Originálne darčeky na 40 narodeniny

Na obrázku môžete vidieť keramické štvorlístky malé s trvalou potlačou na 40 narodeniny

Darčeky na 40 narodeniny

Na fotke vyššie sú keramické srdiečka malé v modrej glazúre s bielozlatou stuhou, magnetkou na zadnej časti a trvalou potlačou. Originálne darčeky na oslavu 40. nerodenín pre muža.

Darčeky na 40 narodeniny pre ženu

Na obrázku hore sú keramické srdiečka malé v žltej glazúre s bielozlatou stuhou, silnou magnetkou a trvalou potlačou. Originálne darčeky na 40. narodeniny pre ženu.