50 VÝROČIE ZLATEJ SVADBY ❤️

darceky-na-50-vyrocie-zlatej-svadby-2

Pripravujete veľkú oslavu pre na 50 výročie ZLATEJ svadby a potrebujete pre hostí originálne darčeky alebo suveníry, ktoré by si priniesli domov z oslavy na pamiatku? Zaoberáme sa viac ako 20 rokov profesionálnou výrobou keramických darčekov z keramiky a na tejto stránke Vám ponúkame možnosť vytvoriť si online grafický návrh na darček pre hostí k oslave na 50. výročia svadby. Vyberte si z originálnych tvarov magnetiek alebo zvončekov a vytvorte si personalizovaný dizajn, ktorý Vám na objednávku aj vyrobíme.

Všetky výrobky sú 3x vypaľované v keramických peciach a potlač obsahuje vysokotavné keramické farby, ktoré sa zatavujú tretím výpalom na teplotu 960°C, čím sa stáva potlač trvalá a nejde nijak poškodiť a dokonca nevybledne nikdy ani na slnku umiestnená v exteriéri alebo v umývačke riadu.

 


 

Ako vytvoriť darčeky k 50. výročiu svadby

 

ak chcete hneď teraz prejsť do návrhára, kliknite v hornom menu na kategóriu Darčeky na výročie svadby , vyberte si darček na ktorý chcete vytvoriť vlastný dizajn a kliknite na tlačítko VYTVORIŤ VLASTNÝ NÁVRH. Po kliknutí sa Vám zobrazí návrhár, kde môžete vytvoriť alebo prispôsobovať z už hotových návrhov pre muža a ženu na výročie svadby. Stačí len prepísať mená a dátum oslavy, svadby a pod.

 


 

Galéria návrhov na darček k 50 výročiam svadieb