Darčeky pre novorodenca

DARČEKY PRE NOVORODENCA ❤️

darček pre novorodencovČakáte na bábätko, alebo už máte doma novorodenca a hľadáte niečo zaujímavé, nejaký suvenír na rozdanie, na pamiatku ❤️, čo by Vám a rodine blízkym v budúcnosti pripomínalo Vaše v živote najdôležitejšie chvíle akou je príchod bábätka na svet?

Možno sa Vám zapáčia práve naše personalizované darčeky pre bábätká alebo novorodencov s menom, ktoré môžete darovať svojim blízkym a rodine. Všetky nami vyrobené darčeky pre novorodenca sú vyrobené ručnou cestou z jemnej keramiky a ozdobené trvalou potlačou, zatavenou pod sklovinu glazúry a vypaľovanou medzi 960- 1050°C, na ktorú poskytujeme doživotnú záruku.

Všetky keramické magnetky a zvončeky z našej výroby sú precízne a odborne vyrobené ručne na Slovensku a 3x vypaľované v keramických peciach.

Potlač po výpale nikdy nevybledne, ani v umývačke riadu a ani na slniečku pri umiestnení výrobku v exteriéri.

Pre chlapca alebo dievča, s menom a dátumom narodenia

Pre dievča s menom a dátumom narodeniaVytvorte si originálne darčeky pre novorodenca s menom a dátumom narodenia. V našom online návrhárovi, ktorý sa nachádza na tomto webe, ponúkame jedinečné preddefinované grafické šablony pre dievčatká alebo chlapcov. Ponuku neustále rozširujeme aj o vektorovú grafiku ako ručičky a nožičky, pre dievčatá v červenej, tmavoružovej farbe a pre chlapcov v modrej farbe, alebo obrysy nožičiek a ručičiek v čiernej farbe.

Ak Vás nejaký z nich osloví a sa Vám zapáči, po výbere si ho môžete prispôsobovať podľa svojich predstáv. Často mávame rôzne požiadavky a nápady od našich zákazníkov na návrhy grafiky, preto prispôsobiteľnosť a jednoduchosť vytvorenia online návrhu prenechaná na zákazníka je pre nás nesmierne dôležitá. Dúfame a veríme, že náš online-návrhár Vám poskytne priestor na vytvorenie originálneho dizajnu pre Vášho novorodenca.

Po vytvorení dizajnu vždy posielame po objednaní produktov ešte finálny návrh na schválenie alebo na odobrenie. Ak je nutné urobiť z našej strany nejaké korekcie grafiky poprípade ak sa zákazník pomýli a pod. aby sme to zistili čo najskôr, pretože po výpale trvalej potlače sa už text s menom alebo dátumom nedá opraviť. Ak by ste s vytvorením návrhu pre novorodenca potrebovali pomôcť, kedykoľvek nás kontaktujte, veľmi radi Vám s tým pomôžeme. Len si vyberiete produkt, ktorý sa Vám najviac páči a môžete v našom online editore prispôsobovať meno, dátum narodenia, meniť typy písma, velkosť a pod. Môžete sa nechať inšpirovať aj darčekami pre novorodenca nižšie v našich fotogalériach.


Objednanie darčekov pre novorodencov cez Eshop – návrhára

  • Pre vytvorenie vlastného návrhu prejdite v menu na kategóriu Darčeky k narodeniu dieťaťa, vyberte si z ponuky magnetiek alebo zvončekov konkrétny výrobok a potom kliknite na tlačítko VYTVORIŤ VLASTNÝ NÁVRH. Po kliknutí sa presuniete do online-editora, v ktorom si môžete na výrobku prispôsobovať a upravovať nápisy podľa Vašej kreativity a vlastných predstáv.
  • Minimálny počet kusov pre objednanie je 10ks pre veľké magnetky a 15ks pre malé magnetky.
  • Cena za dopravu GLS kurérom je 4,85€ a pri objednávke nad 75€ je cena za dopravu zadarmo.
  • Po vytvorení objednávky a prijatí celkovej čiastky na náš podnikateľský účet, odosielame zákazníkom do 48 hodín emailom približný návrh potlače na schválenie, poprípade informujeme zákazníka, ak je potrebné niečo upraviť z našej strany. Po obojstrannom odsúhlasení približného návrhu začneme s výrobou a výpalom trvalej potlače. Ak máme tovar na sklade, doba výroby trvá približne do 7 pracovných dní, maximálne však do 14 dní podľa obch. podmienok.
  • Často sa však stáva, že zákazník potrebuje tovar dodať do 4-5 dní, v takomto prípade nás prosím kontaktujte čo najskôr telefonicky na čísle +421 905 260 513, alebo emailvou správou z kontaktného formulára tejto stránky.
  • Pre uloženie alebo neskoršie použitie Vášho dizajnu, po vytvorení návrhu darčekov pre novorodenca, kliknite v hornom menu na ZDIELAŤ, napíšte názov dizajnu a potvrďte. Vygeneruje Vám to linku na Váš návrh.
  • Ak máte akékoľvek otázky, kedykolvek nás môžete kontaktovať na tel.: +421 905 260 513 alebo z kontaktného formulára.


Video – ako vytvoriť návrh darčeka pre bábätko v našom editore

Pozrite si video, ako si jednoducho vytvoriť návrh darčeka pre bábätko alebo novorodenca v našom online editore.

https://youtu.be/syJfQ3rr6E8


Ukážky niektorých darčekov pre chlapčeka a dievčatko z našej výroby

v galérií si môžete pozrieť ukážky niektorých darčekov pre novorodenca z preddefinovaných návrhov pre chlapca a dievča. Obdarujte svojich rodinnych známych a blízkych keramickými magnetkami alebo zvončekami s trvalou potlačou personalizovanej grafiky s menom Vášho bábätka alebo novorodenca, dátumom narodenia, váhou a výškou. Potlač je trvalá a zatavená pod sklovinou glazúry s doživotnou zárukou. Zväčnite deň narodenia Vášho novorodenca.