Darčeky na 30. narodeniny ❤️

Hľadáte nejaké originálne darčeky na 30. narodeniny Vašich pre hostí, priateľov alebo rodinných blízkych?
V oblasti výroby keramiky s trvalou potlačou máme bohaté skúsenosti s viac ako 22 ročnou praxou.

Všetky naše výrobky sú profesionálnou cestou vyrobené ručne z tých najkvalitnejších  materiálov a 3x pálené v keramických peciach.

V ponuke máme keramické magnetky rôznych tvarov a veľkostí a 3 druhy keramických zvončekov, ktoré majú uviazanú vo vnútri guličku/srdce a pekne zvonia. Vyberte si zaujímavé darčekové predmety na 30. narodeniny pre hostí a venujte im jedinečnú pamiatku z jubilejnej oslavy.

Darčeky na 30 narodeniny

Tridsiatka je to ten výnimočný a okrúhly vek, kedy si človek začína uvedomovať že v už má niečo za sebou a má množstvo prežitých udalostí a užíva si život, kamarátov a rodinu plnými dúškami.

Min. počet

Minimálny počet kusov na vytvorenie objednávky je 10 kusov z jedného druhu výrobku.

Výroba

Výroba jednej objednávky trvá približne 7-14 pracovných  dní od potvrdenia náhľadu potlače.

Platba

Na dobierku tovar neposielame. Objednávku môžete uhradiť platobnou kartou alebo priamym vkladom na náš účet.

Doprava

Cena za dopravu DPD kuriérom je 4,85€ . Pre objednávky nad 75€ je dopravné zadarmo. Dopravu zabezpečujeme iba v rámci Slovenska.

KERAMICKÉ MAGNETKY A ZVONČEKY K 30. NARODENINÁM

Ak by ste chceli darovať niečo výnimočné a originálne na oslavu 30tky pre muža, ženu, priateľa, priateľku alebo blízkeho člena rodiny. Niečo malé na pamiatku, čo si prinesie domov. V tejto kategórií k 30 narodeninám Vám ponúkame rôzne darčeky pre mužov aj ženy vyrobené z keramiky s trvalou potlačou. Všetky magnetky obsahujú na zadnej časti výrobku silné magnety a perfektne držia na chladničke.

Vyberte si toho viac z hlavnej kategórie
Darčeky pre hostí na oslavu narodenín