DARČEKY NA PAMIATKU ❤️

Darčeky na pamiatku sú jedinečný spôsob ako uctiť pamiatku na osobu, firmu, spoločnosť alebo na nejakú konkrétnu udalosť. Môžu byť malé alebo veľké, drahé alebo lacné, ale dôležité je, že sú vybrané s láskou a úmyslom urobiť radosť tomu, kto ich dostane.

Nami vyrobené darčeky môžu byť vhodné:

  • Pre hostí na narodeninových oslavách: personalizované, keramické magnetky alebo zvončeky môžu byť vhodným darčekom ako poďakovanie za prítomnosť na oslave a ako spomienku na tento významný deň. Vytvorte si originálny dizajn, ktorý na Vaše výrobky zatavíme.
  • Pre hostí na oslavách krstu: rovnako ako pri narodeninových oslavách, môžete dať darček na pamiatku ako poďakovanie za prítomnosť na oslave a ako spomienku na tento výnimočný deň. Vyberte si z viac druhov magnetiek alebo zvončekov.
  • Pre svadobných hostí: môžete dať darček na pamiatku ako poďakovanie za prítomnosť na svadbe a ako spomienku na tento významný deň. Môže to byť napríklad keramická magnetka s trvalou potlačou mien novomanželov a dátumom svadby.
  • Pre cudzincov/zahraničných hostí: ak idete do cudziny alebo zahraničia a chcete niekomu doniesť originálne darčeky zo Slovenska, môžete zvážiť kúpu ručne vyrobených magnetiek so Slovenskou témou, ktorý sa viaže k danému miestu a kultúre. Alebo ak chcete privítať niekoho zo zahraničia.
  • Pre žiakov od učiteľa: Môže to byť skvelý spôsob ako poďakovať žiakom za ich úsilie počas školského roka alebo ako oceniť ich úspechy a pokrok. K venovaniu máme originálne tvary ako štvorlístky alebo podkovičky pre šťastie.

Darčeky na pamiatku môžu byť vhodné pre mnoho ďalších príležitostí a môžu byť darované rôznym osobám v závislosti od toho, čo sa im páči a čo sa viaže k danému momentu alebo významnej udalosti.

„Nie je dôležité čo dávame, ale s akým srdcom to dávame.“ – Dale Carnegie